Bezdotykowe myjnie samochodowe Giżycko, Wagner Service, auto serwis Giżycko

 

Bezdotykowa-myjnia-samochodowa-dojazd-Wagner-Sevice-Gizycko Samoobsługowa-myjnia-samochodowa-w-Gizycku-Wagner-Sevice-Mazury Samoobsługowa-myjnia-samochodowa-Wagner-Sevice-Gizycko Bezdotykowa-myjnia-samochodowa-Wagner-Sevice-Gizycko

BEZDOTYKOWA MYJNIA SAMOCHODOWA ( 6 STANOWISK )

Bezdotykowe myjnie samochodowe działają na bazie urządzeń wysokociśnieniowych, które wodę zmieszaną z detergentami wyrzucają na samochód w oparciu o ustalone programy. Dzięki temu sposób mycia można dostosować do stopnia zabrudzenia nadwozia. Podstawą zawsze jest płukanie samochodu czystą wodą. Można się do niego ograniczyć, jeśli lakier jest tylko zakurzony. Na naszej myjni stosujemy wodę zmiękczoną, dzięki czemu po wyschnięciu na lakierze nie pozostają jasne plamy, które zwykle pozostaja po zwykłej wodzie. Bardziej zabrudzony lakier można spłukać wodą z dodatkiem aktywnego środka myjącego, którego zadaniem jest rozmiękczenie i usunięcie brudu. Po umyciu w ten sposób nadwozia spłukuje się je czystą wodą, a następnie wybierając kolejny program, można wybrać jeszcze woskowanie i nabłyszczanie.

Myjnie samochodowe

Z roku na rok, po polskich drogach, jeździ coraz więcej aut. Każdy z kierowców, chociaż raz w życiu, odwiedził myjnię samochodową. Aby lakier przez długi czas był błyszczący, kierowca powinien pamiętać o jego kosmetyce. Podstawą jest dokładne mycie samochodu, które zaleca się przynajmniej raz w miesiącu.

Dysponujemy dwoma myjniami samochodowymi

Alternatywą dla mycia ręcznego są myjnie bezdotykowe

11-500 GIŻYCKO
UL.SUWALSKA 44

ZAPRASZAMY PRZEZ SIEDEM DNI TYGODNIA PRZEZ CAŁĄ DOBĘ

 

Badania techniczne pojazdów do 3.5 T, Wagner Dervice Giżycko, Auto Serwis Giżycko

TUNELOWA MYJNIA SAMOCHODOWA ( 1 STANOWISKO )
Samochody sa w pierwszym etapie mycia spłukiwane strumieniem wody a następnie myte mechanicznie szczotkami. Woda używana do mycia jest uzdatniona środkiem myjącym a w zależności od wyboru opcji pojazd może zostać woskowany gorącym woskiem a następnie osuszony rozgrzanym powietrzem.

wysoka wydajność,
optymalna konfiguracja urządzeń myjni – w zależności do potrzeb,
nowoczesne sterowanie szczotek – lepsze mycie

ul. Suwalska 21
11-500 GIŻYCKO

tel. 87 429 98 02
mobile 505 033 702
mobile 602 623 937

ZAPRASZAMY

od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 16.00
w soboty od godz. 7.00 do 13.oo